KRMIVO PRO PSY

Vhodné krmivo je základ zdraví Vašeho psa

Pohled na to, jak správně krmit našeho psa se za posledních několik let výrazně změnil.  A řekla bych, že celá problematika se bude ještě měnit a budou přicházet nové a nové trendy ve výživě psů. Touto problematikou se dříve zabývali pouze ti největší pejskaři, všichni ostatní dali psovi zbytky od oběda ...

Vhodné krmivo je základ zdraví Vašeho psa

Pohled na to, jak správně krmit našeho psa se za posledních několik let výrazně změnil.  A řekla bych, že celá problematika se bude ještě měnit a budou přicházet nové a nové trendy ve výživě psů. Touto problematikou se dříve zabývali pouze ti největší pejskaři, všichni ostatní dali psovi zbytky od oběda a bylo. Dnes se už každý zodpovědný majitel ptá, co dané krmivo pro psy obsahuje. A to je to nejlepší co můžete pro svého čtyřnohého kamaráda udělat. Protože právě kvalitní strava, je jedna z nejdůležitějších součástí péče o zvíře. To, co náš pes díky potravě přijme, je následně zpracováno trávením, metabolizováno a využito jako stavení materiál pro celý organismus.

V současné době je nejčastějším typem krmení takzvané suché kompletní krmivo, tedy granule pro psy. Na našem trhu se však objevují i velmi kvalitně zpracované konzervy pro psy, které slouží také jako hlavní zdroj potravy a stejně jako granule tvoří kompletní krmnou dávku. Kombinace granulí a konzervy se běžně moc nedoporučuje, s ohledem na správné trávení se doporučuje volit jeden druh krmiva. Výjimkou však můžou být psi, kteří trpí nechutenstvím a je potřeba je v krmení trochu podpořit.

Naši pejsci si ale občas zaslouží i něco navíc, ať už jsou to pamlsky pro psy anebo doplňková krmiva v podobě sušených střívek, kostí, oušek od firmy Mapes, které jsou u psů čím dál víc oblíbenější.

Zobrazit

KRMIVO PRO PSY Počet produktů: 123

na stránku
Zobrazeno 1 – 20 z 123 položek
Zobrazeno 1 – 20 z 123 položek