Kosmetika

Stejně jako si my myjeme své vlasy, tak i psi potřebují čas od času ošetřit svůj kožíšek. Taková situace nejčastěji nastává v době línání srsti, kdy je potřeba pomoci psovi zbavit se staré, špinavé srsti a zároveň dodat kůži a nové srsti krásný a zdravý vzhled. Takového výsledku snadno docílíme tak, že skombinujeme kvalitní plnohodnotné krmivo a vhodný mycí přípravek na srst a kůži. Je jedno zda dáváme psovi granule anebo maso v podobě konzervy, výsledek bude stejný. Samozřejmě k nutnosti umýt psa dochází i po aktivních procházkách, kdy pejsci běhají po polích, hrabou myšičky anebo se z radosti vyválí v něčem „voňavým“. Avšak správným výběrek kosmetiky můžeme docílit i mnohem většího účinku, než je voňavý a čistý pes. Spousta přírodních přípravků, které najdete v naši nabídce přírodní kosmetiky Aromafauna, zároveň chrání vašeho psa před parazity, vyživuje srst a také ji ošetřuje. Protože co může být pro psa přirozenější než příroda sama a její léčivé rostliny.

Kosmetika Počet produktů: 36

Podkategorie

 • Šampony a Kondicionéry

  Šampony a kondicionéry pro psy se výrazně podílí na kvalitě výživy srsti. K tomu patří samozřejmě i vhodně zvolené krmení. V našem obchodě najdete šampony pro psy, které splňují ty nejpřísnější nároky. Obsahují blahodárné složky, jako jsou přírodní oleje či výtažky z bylinek. Aby váš pes vypadal skvěle a také se skvěle cítil, péči o srst byste měli věnovat tolik času, jako svým vlastním vlasům. Vždyť právě kvalita srsti psa je jedním z hlavních ukazatelů jeho zdraví. 

 • Péče o zuby

  Pečujete správně o chrup svého nejlepšího zvířecího přítele? Pro tyto účely nabízíme pomocníky pro péči o psí zuby. Jedná se například o olejový preparát, který dokáže skutečné divy. Tyto přípravky zubní péče pro psy se vyznačují přírodní povahou, takže neobsahují některé nepříjemné chemikálie běžně obsažené v zubních pastách pro psy. Podobně, jako u koně, i u psa jsou zuby vizitkou zdravotního stavu. Rovněž budou vaší vizitkou jako chovatele.

 • Péče o tlapky

  Ošetření tlapek

  Neustále namáhané tlapky našich psů si zaslouží péči, ať už se jedná o náročné období v zimně, kdy pes chodí po rozsolených cestách anebo v létě kdy jsou tlapky vysušovány a odírány díky aktivnímu běhání venku. Ke každodenní péči můžete použít mycí oleje na tlapky a následně balzám pro konečné ošetření. Přípravky se výborně hodí na otlaky kloubů.

 • Péče o domácnost

  Nabízíme pomocníky pro péči o domácnost se psem. Ať už vlastníte jakékoliv plemeno a máte ho v interiéru, jistě víte, že to vyžaduje více úklidu. Nyní pro vás bude péče o domácnost, v níž se pohybuje psí přítel, jednodušší a rychlejší. Zvolte si kvalitní čisticí přípravky pro odstranění skvrn a moči, či jiných nečistot. V této kategorii najdete pouze kvalitní a vysoce účinné prostředky, které učiní z ne právě vábné domácnosti zase svěží místo.

 • Přirodní kosmetika

  Aromaterapie je léčba vůněmi, kterou si v poslední době oblíbili nejen lidé. Nabízíme různé přípravky pro aromaterapii psů. Například si zde budete moci objednat příjemné olejíčky pro štěňata, přírodní masti aromafauna nebo éterické oleje proti parazitům. Aromaterapie u psů znamená zklidnění smyslů, zároveň se ale může jednat o součást péče o srst, oči i další části těla. Vyberte si u nás vhodné aromaterapeutické přípravky pro psy a dopřejte jim příjemné pocity.

 • Speciální přípravky

  Máme pro vás, milí chovatelé, speciální kosmetické přípravky pro psy. Ty mohou pomáhat řešit nejrůznější potíže se psy, ale slouží i jako prevence. Speciální přípravky pro psy mohou vyřešit problémy s hárajícími fenami i značkování na nevhodných místech. A je toho mnohem více, co dokážou tyhle přípravky. Díky aplikaci takových produktů na srst psa či jinak, omezíte výskyt parazitů a nejrůznějších poruch a chorob srsti a kůže.

na stránku
Zobrazují se 1 – 18 z 36 položek

Novinky

Slevy