Chovatelské potřeby

Ke spokojenému životu našeho psa bezpochyby patří v první řadě kvalitní krmivo. Hned po tom, jsou to věci, které váš pes pro spokojený život potřebuje. Hračky jsou jedny z nich a jsou určitě mezi psy, ale i páničky nejoblíbenější. Protože, když si pes hraje, tak přece nezlobí. Pokud budete kombinovat hračky a pamlsky, můžete pro vašeho psa vytvořit neodolatelnou hru a zabavit se na hodně dlouhou dobu. A co milují naši psi ještě víc než hračky. No přece procházky. Je jedno, jestli svítí sluníčko, prší nebo padá sníh, naši čtyřnohý kamarádi budou štěstím bez sebe, vezmeme-li do ruky jenom vodítko. Kvalitní výbava pro aktivní procházky je ale základ úspěchu. Správně vybraný obojek pejskovi nepřekáží a nijak ho nedře a to samotné platí i u vodítka, které musí perfektně padnout i do vaší ruky. Máte-li vše co potřebujete, stačí si připnout pamlskovník a hurá ven.

CHOVATELSKÉ POTŘEBY Počet produktů: 308

Podkategorie

 • Obojky

  Zvolte si některý z našich obojků pro psy a získáte kvalitu. Takovou kvalitu, která se projeví zejména při procházce a při použití vodítka. Obojek ale není pouhým popruhem, slouží rovněž jako pouzdro pro identifikační informace o pejskovi. Máme pro vás psí obojky, které jsou moderní svým vzhledem, při tom vždy splní svou funkci. V této kategorii najdete například obojky od oblíbených výrobců Hurtta a Nobby.

 • Vodítka

  V této kategorii najdou chovatelé pestrý výběr psích vodítek. Každý model je něčím charakteristický a originální. Naše vodítka pro psy disponují kvalitními karabinami a materiály, na které se budete moci spolehnout i při vyšší zátěži a vodění větších psů. Nezapomínejte při tom všem na to, že vodítko je rovněž stylovým doplňkem, který by měl ladit s vaším outfitem i s případným outfitem psa. Zde si můžete klidně pořídit i sadu vodítek různých barev a k různému oblečení.

 • Postroje

  Díky kvalitnímu postroji budete mít psa nejen pod kontrolou. Rovněž pro něj bude procházka komfortnější. Psí postroje slouží především k tomu, aby byla rozložena zátěž, která je vyvíjena vodítkem, jinak řečeno, aby to pejska tolik netlačilo. Ale své využití si najdou i při tažení lehčích věcí, pokud se samozřejmě jedná o plemena pro to vhodná. Nabízíme ergonomické a velmi pohodlné postroje pro psy v různých barevných provedeních.

 • Náhubky

  Ochranné náhubky pro psy nejsou zbytečné ani u mírných plemen. Někde je dokonce musíte psovi nasadit povinně, například v dopravních prostředcích. Mějte při sobě psí náhubek, abyste nikoho neprovokovali a neohrožovali, zvláště u bojových plemen je to žádoucí. Naše náhubky nebudou pro psa nijak nepříjemné, při tom dokážou zabránit kousnutí za všech situací. Samozřejmě s výjimkou takové situace, při které někdo strká prsty přes náhubek až k psí tlamě.

 • Misky

  Nabízíme misky pro psy v široké škále barev i velikostí. Samozřejmě, že jinou misku vyžaduje veliký pes a jinou malé plemeno. Tak si vyberte podle svého vkusu a tak, aby byla psí miska v souladu s interiérem, pokud máte mazlíka doma. Je důležité, aby byla taková nádoba na krmení a vodu pokud možno dostatečně odolná, jen tak by se neměla převrátit. U nás najdete stabilní a odolné misky pro psy, jednoduché i v děleném provedení.

 • Pelíšky

  Představujeme pelíšky a boudy pro psy různých velikostí a plemen. Chcete dát svému miláčkovi co nejvíce komfortu? Pak neváhejte vybavit interiér pelíškem či příjemnou interiérovou boudou moderního provedení. V takovém obydlí pak bude pejsek moci odpočívat, spát nebo si hrát s vhodnými hračkami. Psí pelíšky jsou určeny především pro pokojová a menší plemena, ovšem může se do nich vejít i více psích příslušníků, třeba fena se štěňaty.

 • Hračky

  Hračky pro psy nejsou určeny jen pro zábavu. Většina z nich má i další funkce, například obrušování drápů nebo zpevňování zubů a čelistí. Podílí se na rozvoji motoriky i dalších schopností. V této sekci naleznete spoustu psích hraček, se kterými můžete vytvořit dokonalé království pro štěně i dospělého hafana. Zvolit můžete hračky z vhodných materiálů, které psa nijak neohrozí na zdraví a navíc budou dostatečně odolné, ne jen na jedno použití.

 • Oblečky

  Funkční oblečky pro psy na procházku i do deště.

 • Kosmetika

  Kosmetika

  Stejně jako si my myjeme své vlasy, tak i psi potřebují čas od času ošetřit svůj kožíšek. Taková situace nejčastěji nastává v době línání srsti, kdy je potřeba pomoci psovi zbavit se staré, špinavé srsti a zároveň dodat kůži a nové srsti krásný a zdravý vzhled. Takového výsledku snadno docílíme tak, že skombinujeme kvalitní plnohodnotné krmivo a vhodný mycí přípravek na srst a kůži. Je jedno zda dáváme psovi granule anebo maso v podobě konzervy, výsledek bude stejný. Samozřejmě k nutnosti umýt psa dochází i po aktivních procházkách, kdy pejsci běhají po polích, hrabou myšičky anebo se z radosti vyválí v něčem „voňavým“. Avšak správným výběrek kosmetiky můžeme docílit i mnohem většího účinku, než je voňavý a čistý pes. Spousta přírodních přípravků, které najdete v naši nabídce přírodní kosmetiky Aromafauna, zároveň chrání vašeho psa před parazity, vyživuje srst a také ji ošetřuje. Protože co může být pro psa přirozenější než příroda sama a její léčivé rostliny.

 • Hřebeny, kleště

  Hřebeny, kartáče a hrabla pro úpravu srti psa

 • Antiparazitika

  Antiparazitika pro psy pomáhají v boji proti různým parazitům. Psy nejvíce trápí a ohrožují blechy, klíšťata, ale najdou se i jiní cizopasníci. S ochranou proti parazitům začněte u psa pokud možno již v mladém věku, především pokud se pohybuje v přírodě či v blízkosti dalších zvířat. Vyberte si třeba kvalitní šampon, který psa ochrání proti nepříjemnému hmyzu. Antiparazitika pro psy z naší nabídky jsou pro feny, psy i štěňata.

 • Sáčky, pouzdra

  Hygienické sáčky na exkrementy, pouzdra na sáčky.

 • Reflexní výbava

 • Výcvik

  Pomůcky pro výcvik psa.

 • Běhání, turistika

  Výbava pro všechny aktivní páničky a pejsky. V nabídce naleznete postroje, sedáky, amortizační vodítka a mnoho dalšího, tak aby jste si společné chvíle venku pořádně užili.

na stránku
Zobrazují se 1 – 18 z 308 položek

Novinky