Granule

Na trhu se objevuje obrovské množství výrobců granulí pro psy. Rozdíly jsou nejen v kvalitě, ale samozřejmě i v ceně. Obecně však platí, že kvalita krmiva jde ruku v ruce s cenou. Takže vyšší cena by nám měla napovědět, že se jedná o kvalitní krmivo. Uvědomit si musíme také fakt, že i pes je živý tvor a má specifické nároky a potřeby a může se stát, že i to nejlepší krmivo na trhu mu nebude vyhovovat. Při výběru krmiva je důležité zvolit správnou variantu. To znamená, máme-li štěně, volíme krmivo pro štěňata. Pro štěňata velkých plemen by mělo být krmivo přizpůsobeno jejich specifickým potřebám. Psi v zátěži, senioři, psi v rekonvalescenci nebo nemocní psi, i těm je potřeba uzpůsobit stravu dle potřeby a vybírat krmiva, která jim budou přesně vyhovovat.

Můžete tak vybírat holistická krmiva ANF. V našem sortimentu se však nachází i granule pro citlivé psy anebo psi s nadváhou. Zastoupeny jsou i krmiva s označením Performance a Work, která jsou speciálně upravená pro aktivní psy

U nás si můžete být jisti, že nabízíme pouze špičková krmiva, se kterými máme samy dobré zkušenosti.

GRANULE Počet produktů: 176

Podkategorie

 • Arden Grange

  Arden Grange

  Krmivo Arden Grange se vyrábí v rodinném podniku a díky tomu, že hlavní myšlenkou je „výroba bez kompromisů“, je toto krmivo právem označeno jako superprémiové krmivo pro psy. Krmivo se stalo díky své kvalitě ve světe tak oblíbeným, že nyní firma dodává výrobky do více než 30 zemí a na svoji nezávislost je patřičně hrdá.

  K výrobě celé řady se využívají pouze regionální suroviny z Anglie v té nejvyšší kvalitě. Krmivo si tak nese označení hypoalergenní bez obsahu pšenice, sóji a mléčných výrobků. Neobsahuje žádná umělá barviva, aromatické látky nebo chemické konzervanty. Díky obsahu probiotik, brusinek, vitaminu E a výtažků z juky a rozmarýnu vynikají svoji stravitelností a podporují přirozenou imunitu psa.

  Kromě granulí firma vyrábí i konzervy, které můžete využít jako plnohodnotné krmivo pro svého psa nebo případně jako dochucovadlo. Firma však myslí i na odměny pro psy a do svého sortimentu tak zařadila i pamlsky pro psy v podobě křupavých keksů. Proto, aby měl váš pes spokojené bříško, zdravou a lesklou srst nepotřebujete nic jiného než kvalitní krmivo a přírodní mycí oleje.

  Krmiva Arden Grange garantují, že neobsahují geneticky modifikované ingredience. Firma se zároveň postavila proti testování na zvířatech a prohlašuje, že se nikdy nepodíleli a podílet nebudou na těchto výzkumných projektech. Proto jsou všechny balení označeny „ netestováno na zvířatech“

 • Barking Heads

  Barking Heads

  Přírodní krmivo s veselou tváří vyrobeno ve Velké Británii.

  Pokud hledáte krmivo pro vašeho psa v té nejvyšší kvalitě, pak je Barking Heads správnou volbou.

  Krmivo Barking Heads vyrábí společnost Pet Food UK Ltd. ve Velké Británii. Jedná se o přírodní, dle nás, „ultraprémiové“ krmivo pro psy, které klade důraz zejména na vysokou nutriční hodnotu s použitím čerstvých surovin. Krmivo neobsahuje přídavky škrobu, soli, barviv ani jiných chemických aditiv, konzervantů a geneticky modifikovaných zemědělských produktů.

  Cílem bylo vyrobit takové krmivo, které bude super-chutné a super-zdravé. 

  Díky krmivu Barking Heads bude váš nejlepší čtyřnohý kamarád dobře a zdravě nejen vypadat, ale bude se tak také cítit.

       

      

 • Brit Premium

 • Brit Care

  Základní fylozofií výrobce krmiva Brit Care a jejich know-how je dlouholetá praxe v oblasti výživy psů a koček. Profesionálové zodpovídající za železnou kvalitu krmiv jsou jedni z nás, právě chovatelé a milovníci čtyřnohých parťáků. Jejich hlavní prioritou je zdraví a kondice - nepoužívají takové ingredience, které mohou negativně ovlivnit zdravotní stav zvířete. Žádné produkty nejsou testovány na laboratorně chovaných zvířatech.

  Jedná se o českou rodinnou firmu s více než dvacetiletou zkušeností v oboru.

 • Bubeck

  Bubeck

  Krmiva vyrobené tradičním zpracováním v kamenných pecích německé rodinné firmy Bubeck.

  Pečení krmiva se osvědčilo jako velmi kvalitní metoda zpracování s vynikajícími výsledky. Tato technologie je extrémně šetrná ke každé složce v krmivu. Pomalé pečení a sušení krmiva probíhá téměř celý den. Výsledkem tohoto poctivého procesu je unikátní, křupavé a lahodné jídlo. Rodina Bubeck vám představuje bezobilné receptury z hovězího, kuřecího a exkluzivního buvolího masa. Šetrná výroba z německých regionálních surovin je vhodnou výživou pro štěňata, dospělé, starší a alergické psy všech plemen.

 • Essential Foods

  Essential Foods

  Základní myšlenkou, anglického výrobce krmiva Essential Foods bylo, vytvořit krmivo naprosto unikátní a vysoce kvalitní, které by mělo působit nejen na zdraví našich psů, ale i na jejich vyrovnané chování. Díky vysokému obsahu masa až 35%, dále pak ryb a vajec dochází ke stimulaci instinktu psa. Další významnou složkou krmiva je ovoce, zelenina, lesní plody, semena a byliny, které perfektně napodobují obsah žaludku kořisti. Každá receptura je připravena tak, aby posilovala imunitní systém vašeho psa. Z celé řady speciálních přísad jsou to probiotika, vojtěška, jablka, špenát, dále pak zázvor a v neposlední řadě kloubní výživa.

 • FirstMate

  FirstMate

  Krmivo FirstMate si díky své kvalitě zasloužilo ve světě ocenění jako jedno z nejlepších krmiv. Díky pečlivému výběru surovin, docílili výrobci toho, že je krmivo FirstMate velmi vhodné nejen pro alergické psy, ale i pro psy trpící na záněty kůže, uší, nebo při problémech se špatnou srstí. Velmi dobře se osvědčil jako prevence zvýšeného krevního tlaku, arytmií a koronárního onemocnění. A nejen to, navíc napomáhá rozvoji sítnice a zrakového centra v oblasti mozku. Své místo si krmivo našlo i při léčbě nádorů. To vše vzniklo díky perfektní technologii výroby, při které se používají nízké teploty a výživová hodnota vstupních surovin je tak maximálně zachována.

  Ojedinělost tohoto krmiva je ale především v tom, že výrobci používají VIS technologii, díky které se dostanou vitaminy,  minerální látky a tuky dovnitř granule a nedochází tak k jejich znehodnocení. Samozřejmostí toho krmiva je, že v žaludku psa granule nebobtnají, takže se nemusíte bát torze žaludku.

  Stravitelnost krmiva FirstMate je až 94% díky obsahu aktivních enzymů, které zároveň působí jako přírodní antibiotikum, pomáhají léčit záněty, podporují imunitní systém a celkově mohou přispět k zlepšení pooperačního stavu.

  Firma se zabývá výhradně výrobou granulí, proto pokud chcete dopřát vašemu psovi i pamlsky, můžete vybírat z širokého sortimentu přírodních sušených pamlsků Mapes

 • Magnusson MB

  Magnusson Meat&Biscuit 

  Krmivo Magnusson Meat & Biscuit je poctivé krmení pro všechny plemena psů vyráběné ve švédském rodinném podniku. Krmivo se vyrábí ojedinělou metodou pečení, pouze z čerstvého masa. Tato metoda je velice časově i množstevně nákladná, ale bez pochyby velice šetrná a umožňuje výrobci co nejvíce zachovat vlastnosti čerstvých surovin. Díky tomu granule v žaludku psů nebobtnají a nehrozí torze žaludku. V sortimentu naleznete perfektně vyvážené granule pro štěňata pod názvem Junior. Pokud váš pes trpí nadváhou anebo z jiného důvodu potřebuje odlehčenou stravu, můžete využít granule light, speciálně upravené pro tento typ psů.

 • MG Original

  Magnusson Original

  Řada Magnusson Original je poctivé krmení pro všechny psy vyráběné ve švédském rodinném podniku. Krmivo se také vyrábí ojedinělou metodou pečení, ale hlavní vstupní surovinou je masová moučka. Tato metoda je velice časově i množstevně nákladná, ale bez pochyby velice šetrná a umožňuje výrobci co nejvíce zachovat vlastnosti čerstvých surovin. Díky poctivé technologii výroby je krmivo velice vhodné pro obří plemena psů, protože krmivo v žaludku nebobtná a nedochází k jeho převrácení. Výrobce samozřejmě myslel i na štěňata velkých plemen. Řada Magnusson Original Kennel je krmivo vynikající kvality, vhodná pro všechny plemena psů a co je hlavní, za super cenu.

 • Nativia

  Nativia - ryze české krmivo

  Nativia vznikla jako ryze česká společnost v roce 2012. Jejím cílem je nabízet chovatelům a majitelům zvířat krmiva a pochoutky postavené na maximální odbornosti tvůrců receptur, vysoké kvalitě vstupních surovin a obsahu živin zabezpečujících zdravou a přirozenou výživu psů.

  Tvůrci receptur si uvědomují, že „pes není slepice“ a místo kombinace obvykle používaných obilovin postavili celou produktovou řadu Nativia pouze na rýži, v krmivu nejsou použity problematické a mnohdy alergizující obiloviny s obsahem lepku.

   

  Ke každému 15 kg balení Vám zašleme 3 kg balení ZDARMA.

  U variant JUNIOR MAXI, ADULT MAXI a ACTIVE si můžete své bonusové balení vybrat.

   

 • Nutrican

 • Platinum

  Platinum

  Krmivo Platinum jsme se rozhodli přidat do naší nabídka, především proto, že nás zaujala netradiční technologie výroby, ale také reakce našeho psa, když jsme mu Platinum granule dali na vyzkoušení. Naše fenka se po nich mohla zbláznit a to není zrovna milovnice granulí. Ale vůně a měkká konzistence granulí byla prostě neodolatelná.

  K přípravě se používá až 70% masa v té nejlepší kvalitě a spolu s  rýží, bramborami nebo kukuřicí. Tyto suroviny se pak postupně vaří bez přidání vody, při nízkých teplotách. Za studena lisované oleje, byliny, přírodní antioxidanty a vitaminy se přidávají až při procesu chladnutí a nedochází tak k jejich znehodnocování. Ihned po výrobě se vše balí do speciálních obalů maximálně po 5 kg. Díky tomu je zaručeno, že každý pytel po otevření bude jako by zrovna sjel z výrobní linky. Tato technologie umožňuje využívat i tak kvalitní maso jako je iberijské prase a vzniklo tak naprosto unikátní krmivo Platinum Iberico.

  Firma nabízí i pamlsky, které jsou perfektní odměnou pro každý den anebo jako pamlsek při výcviku. Pokud váš pes dává raději přednost konzervě, můžete využít Platinum MENU, což je kompletní krmivo pro psy v podobě lahodných paštik.

na stránku
Zobrazují se 1 – 18 z 176 položek

Novinky