Konzervy

Konzervy pro psy se výborně hodí jako hlavní zdroj krmiva pro ty, co nechtějí krmit granulemi, ale zase na druhou stranu nemají tolik času, aby chystali plnohodnotné masové směsi svému psovi. Kvalitně zpracovaná konzerva obsahuje přesný poměr živin a vitamínů. Jejich velkou výhodou je, že jsou velice dobře skladovatelné a samozřejmě i dávkování je velice jednoduché. Jediné co si musíme u výběru konzervy uvědomit je, že je rozdíl mezi kompletní konzervou, která je vyráběna jako plnohodnotné krmivo bez nutnosti doplňků. A mezi masovou konzervou, která obsahuje pouze zdroj masa a je nutné přidat příkrm v podobě rýže, vloček, nebo těstovin.

Jak jsme už zmiňovala, není vhodné kombinovat granule a konzervy dohromady. Našim psům by se to jistě líbilo, ale jejich zažívání už ně. Proto volíme pouze jeden druh a to granule nebo konzervu. Existuje však jedna výjimka a to v případě, kdy pes trpí nechutenstvím a my ho potřebujeme v jídle povzbudit. Avšak i v tomto případě, přidáváme jen velmi malé množství konzervy jen jako ochucovadlo a postupně konzervu vynecháváme podle toho, jak se nám pejskem začíná rozkrmovat.

KONZERVY Počet produktů: 21

Podkategorie

 • Arden Grange

  Arden Grange

  Konzervy se vyrábí stejně jako granule Arden Grange v rodinném podniku a díky tomu, že hlavní myšlenkou je „výroba bez kompromisů“, je toto krmivo právem označeno jako superprémiové. K výrobě konzerv se využívají pouze regionální suroviny z Anglie v té nejvyšší kvalitě. Hlavními surovinami jsou kuřecí maso s rýží nebo maso jehněčí.

  Arden Grange nabízí i pamlsky pro psy v podobě křupavých keksů, které si váš pes zamiluje.

  Krmiva Arden Grange garantují, že neobsahují geneticky modifikované ingredience. Firma se zároveň postavila proti testování na zvířatech a prohlašuje, že se nikdy nepodíleli a podílet nebudou na těchto výzkumných projektech. Proto jsou všechny balení označeny „ netestováno na zvířatech“

 • Barking Heads

  Lahodné paštiky, které obsahují až 90 % masa. Nejsou pouze skvělým doplňkem a zpestřením stravy, ale lze je používat jako kompletní krmivo. Vyberte si tu, která vás nejvíce zaujme, chutnat však budou na 100 % všechny.

  Pro malé pejsky jsou připraveny ve 200g konzervách, pro velké psy ve 400g konzervách.

 • Platinum

  Platinum Menu

  Platinum menu bylo speciálně vyvinuto pro psy, kteří preferují vlhkou stravu. K výrobě se využívá čerstvé maso nebo ryby, přesněji losos, množství je až 83%. Stejně jako granule Platinum je tento typ krmiva vyráběn bez přidání vody, což znamená, že se paštiky připravují ve vlastní šťávě. Takto šetrný proces výroby zajišťuje, že suroviny neztrácejí své hodnoty a působí komplexně na zdraví a vitalitu našich psů. Díky tomu má značka Platinum označení holistické krmivo.

na stránku
Zobrazují se 1 – 18 z 21 položek

Novinky

Slevy