Pamlsky

Každý kdo cvičí, nebo dělá, jakýkoliv sport se svým psem ví, že pamlsky jsou pro naučení povelu anebo odměnění akce velmi důležité. Motivují našeho pejska a dávají jim tak chuť pokračovat ve výcviku dál a ještě k tomu s radostí. A radost z výcviku, o to nám přece jde. Proto u nás najdete hned několik typů jak odměnit vašeho psa. Pokud má váš pes rád keksy budou mu určitě chutnat Magnsson Godies Kex. Vyhovuje-li vašemu psovi spíše měkká a voňavá odměna, jsou skvělou volbou pamlsky Platinum Fit Sticks. Některé doplňkové krmivo jako sušené přírodní pamlsky Mapes, jsou také vynikají volbou, díky své originální a přirozené vůni, která všechny psy motivuje.

Jednou z možností jak ještě odměňovat psa je použit granule. V tomto případě je nejlepší odebrat granule z krmné dávky psa, aby nedocházelo k jeho překrmování. Ale i při odměňování bychom neměli zapomínat na jednu důležitou věc. A to, že i jakýkoliv pamlsek je součástí krmné dávky. Proto bychom měli množství pamlsků, které pejskovi dáme zohlednit v krmné dávce. 

PAMLSKY Počet produktů: 60

Podkategorie

 • Brit Training

 • Bubeck

  Pečené extra tvrdé suchary pro psy, které pečují o chrup vašeho psa a zároveň jsou velice chutné.

 • Canvit

 • Essential

  Essential Foods

  Značka Essential Foods vyrábí nejen vysoce kvalitní granule pro psy, ale pamlsky v podobě měkkých válečků Motivation Delights, které jsou ideální odměnou v době, kdy probíhá výcvik psa. Jsou velmi chutné a psi se mohou přetrhnout, aby ho získali. Samozřejmě jsou i výbornou volbou jako každodenní dobrota. Dokonalou odměnou pro vašeho psa může být i sušené krůtí maso anebo sušené hovězí maso.

 • Mapes

  Mapes - sušené pochoutky pro psy

  Mapes je česká společnost, která vyrábí pomocí původní metody sušení teplým vzduchem pochoutky pro psy. Metoda sušení je velice šetrný způsob jak upravit pamlsky tak, aby byli trvanlivé a zároveň si ponechali svoji výživovou hodnotu a charakteristickou vůni. Díky této metodě úpravy není potřeba přidávat žádné chemické konzervanty a přesto je zachována perfektní kvalita a trvanlivost všech výrobků. Ve skupině pamlsky naleznete především odměny pro výcvik psa. V balení jsou malé kousky nachystané hned k použití. Vybírat můžete střívka, plíce nebo ledvinky.

 • Magnusson

  Magusson petfood

  Poctivou technologií pozvolného pečení se nevyrábí ve firmě Magnusson pouze granule pro psy, ale i pamlsky, které mohou být díky kvalitě vstupních surovin vhodnými doplňky stravy pro psy. Keksy jsou tvarovány do přibližně 5cm kostiček a baleny do papírových recyklovatelných obalů. Celá výroba Magnusson se snaží podpořit ochranu životního prostředí.

 • Nativia

  Nativia

  Měkké přírodní RAW masové pochoutky pro psy, které zaručeně chutnají každému psovi.

 • Platinum

  Platinum

  Stejně jako jsme popisovala reakci mého psa na krmivo Platinum, můžu popsat situaci, když jsme trénovali na cvičáku a jako odměnu jsme vybrala pamlsky Click-Bits. Nadšení mého psa bylo ohromující. Výhodou pamlsků je i to, že v nich nejsou přidány žádné umělé vitaminy a minerály. Vše je obsaženo v původním přírodním stavu. Díky tomu, jsou pamlsky velmi dobře stravitelné a hypoalergenní.

 • Star Snack

  Star Snack

  Pamlsky všeho druhu. Pečené a křupavé sušenky nebo sušené 100% masové pochoutky.

na stránku
Zobrazují se 1 – 18 z 60 položek

Novinky

Slevy