ANF - Advanced Nutrition Formula

Zkratka názvu ANF je značkou vysoce kvalitního amerického krmivo a v překladu znamená "zdokonalené nutriční složení".

Krmivo ANF zaručuje vysoký podíl čistého masa a co je hlavní, bez obsahu kukuřice, sóji anebo pšenice. Toto krmivo si zamiluje každý pes, ať už je to štěně, dospělí pes anebo senior.

Kompletní krmiva ANF nabízí i řešení pro citlivé, alergické a nemocné psi. S těmito problémy vám určitě pomůžou Holistická krmiva anebo speciálně upravená Hypoalergenní receptura.

ANF There is 1 product.

Podkategorie

 • ANF Superpremium

  ANF - Superpemium

  V krmivu ANF nenajdete žádné náhražky jako kukuřice, sója anebo pšenice. Všechny receptury jsou vyráběny tak, aby perfektně zajistili kompletní výživu pro všechny plemena psů, všech věkových kategorií. A co je důležité, v krmivu nenaleznete žádné chemické konzervanty, soli, dochucovadla ani barviva. Vše je 100% vyvážené s vysokým podílem čistého masa s využitím tří zdrojů dobře stravitelných živočišných proteinů, jako je maso, vejce a ryby. Tato trojkombinace je právě pro krmivo ANF typická a zaručuje dostatečný příjem aminokyselin, vitamínů a minerálních látek. Díky obsahu výtažků z juky (Yucca Schidigera), která je bohatým zdrojem vápníku, draslíku, fosforu, železa, manganu, mědi a vitamínů A a B dochází u psů k zlepšování trávení a zároveň má tato rostlina protizánětlivé účinky.

 • ANF Holistic

  ANF – Holistická řada

  Tato krmiva nabízí řešení v podobě léčebných a preventivně léčebných krmiv. Díky kombinaci čerstvých surovin jako je maso, zelenina, výtažky z byliny a dalších přírodních účinných látek působí komplexně na imunitu a má protizánětlivé účinky. Holistická krmiva a vhodné doplňky stravy můžou pomoci především psům trpícím nemocemi močových cest, ledvin, při poruchách zažívání, ekzémech nebo průjmových stavech.

  A co to vlastně jsou ty holistická krmiva. Na to je jednoduchá odpověď. Holistická krmiva jsou krmiva celistvá, což znamená, že neposkytují psovi pouze základní živiny, ale obsahují zároveň látky, které mají svoje konkrétní poslání a význam, tak aby mohli přesně řešit daný problém.

  Zdrojem čerstvého masa je kuřecí, kachní a rybí maso. Kombinace Kachny a brambor je velice vhodná pro vybíravé psy. Zároveň jsou tyto krmiva velmi snadno stravitelná a využitelná. 

 • ANF Holistic Grain Free

  ANF Holistic Grain Free

  Krmivo ANF Holistic Grain Free je vyrobeno z čerstvého kuřecího nebo lososího masa a vyniká pro svoji výjimečnou chuť a stravitelnost, která je až 95 %. Obsahuje výhrafně čerstvé, přírodní a zdraví prospěšné přísady pro perfektní zdravotní stav každého psa.

  ANF Holistic GF s vysokým obsahem lososího masa je zdrojem Omega 3 pro lesklou srst a zdravou pokožku.

  ANF Holistic GF s vysokým obsahem kuřecího masa poskytuje lahodnou chuť stejně jako vysoce stravitelný zdroj bílkovin.

  Ovoce, zelenina a bylinky jsou přírodním zdrojem vitamínů, minerálů a antioxidantů.

  Neobsahuje obiloviny, kukuřici ani sóju pro lepší stravitelnost.

Zobrazuje se 1 – 1 z 1 položky

Novinky

Slevy