Arden Grange

Krmivo Arden Grange se vyrábí v rodinném podniku a díky tomu, že hlavní myšlenkou je „výroba bez kompromisů“, je toto krmivo právem označeno jako superprémiové krmivo pro psy. Krmivo se stalo díky své kvalitě ve světe tak oblíbeným, že nyní firma dodává výrobky do více než 30 zemí a na svoji nezávislost je patřičně hrdá.

K výrobě celé řady se využívají pouze regionální suroviny z Anglie v té nejvyšší kvalitě. Krmivo si tak nese označení hypoalergenní bez obsahu pšenice, sóji a mléčných výrobků. Neobsahuje žádná umělá barviva, aromatické látky nebo chemické konzervanty. Díky obsahu probiotik, brusinek, vitaminu E a výtažků z juky a rozmarýnu vynikají svoji stravitelností a podporují přirozenou imunitu psa.

Kromě granulí firma vyrábí i konzervy, které můžete využít jako plnohodnotné krmivo pro svého psa nebo případně jako dochucovadlo. Firma však myslí i na odměny pro psy a do svého sortimentu tak zařadila i pamlsky pro psy v podobě křupavých keksů. Proto, aby měl váš pes spokojené bříško, zdravou a lesklou srst nepotřebujete nic jiného než kvalitní krmivo a přírodní mycí oleje.

Krmiva Arden Grange garantují, že neobsahují geneticky modifikované ingredience. Firma se zároveň postavila proti testování na zvířatech a prohlašuje, že se nikdy nepodíleli a podílet nebudou na těchto výzkumných projektech. Proto jsou všechny balení označeny „ netestováno na zvířatech“

Arden Grange Počet produktů: 9

Zobrazují se 1 – 9 z 9 položek

Novinky

Slevy