FirstMate

Krmivo FirstMate si díky své kvalitě zasloužilo ve světě ocenění jako jedno z nejlepších krmiv. Díky pečlivému výběru surovin, docílili výrobci toho, že je krmivo FirstMate velmi vhodné nejen pro alergické psy, ale i pro psy trpící na záněty kůže, uší, nebo při problémech se špatnou srstí. Velmi dobře se osvědčil jako prevence zvýšeného krevního tlaku, arytmií a koronárního onemocnění. A nejen to, navíc napomáhá rozvoji sítnice a zrakového centra v oblasti mozku. Své místo si krmivo našlo i při léčbě nádorů. To vše vzniklo díky perfektní technologii výroby, při které se používají nízké teploty a výživová hodnota vstupních surovin je tak maximálně zachována.

Ojedinělost tohoto krmiva je ale především v tom, že výrobci používají VIS technologii, díky které se dostanou vitaminy,  minerální látky a tuky dovnitř granule a nedochází tak k jejich znehodnocení. Samozřejmostí toho krmiva je, že v žaludku psa granule nebobtnají, takže se nemusíte bát torze žaludku.

Stravitelnost krmiva FirstMate je až 94% díky obsahu aktivních enzymů, které zároveň působí jako přírodní antibiotikum, pomáhají léčit záněty, podporují imunitní systém a celkově mohou přispět k zlepšení pooperačního stavu.

Firma se zabývá výhradně výrobou granulí, proto pokud chcete dopřát vašemu psovi i pamlsky, můžete vybírat z širokého sortimentu přírodních sušených pamlsků Mapes

FirstMate Počet produktů: 6

Zobrazují se 1 – 6 z 6 položek

Novinky