Informace

Nejprodávanější produkty

Slevy

Prohlédnuté produkty

Magnusson Original LATTA Zobrazit větší

Magnusson Original LATTA

Nový produkt

Švédské pečené granule vhodné pro všechna plemena psů vyžadující snížený obsah tuku a pro obézní psy.

Více informací

skladem

990 Kč s DPH

  • 14 kg

Přidat na seznam přání

Více informací

Magnusson Original Lätta

Popis:

Granule Magnusson Original Lätta je krmivo vhodné pro všechny plemena psů, přesněji pro dospělé psy kteří vyžadují krmivo se sníženým obsahem tuku nebo je u nich nutné redukovat váhu. Jsou vyráběny šetrnou metodou pečení a k jejich výrobě se využívá kvalitní masová moučka, čím že odlišuje řada Original od řady Magnusson MeatBiscuit, kde je vstupní surovinou masová moučka. Granule v žaludku psa nebobtnají a nehrozí tak riziko torze žaludku, což ocení především majitelé velkých plemen.

Vybírat můžete i z řady Magnusson Meat&Biscuit Light, která je také vhodná pro všechny plemena psů v dospělém věku a zároveň se jedná o řadu, která je vyráběna z čerstvého masa.

Krmivo Magnusson je jediné krmivo na světě, které je vyráběno se schválením KRAV. Označení KRAV vypovídá o tom, že je krmivo vyráběno pouze ze 100 % přírodních surovin. KRAV netoleruje jakékoliv použití surovin, které obsahují konzervační látky, syntetická aditiva nebo takové suroviny které jsou geneticky modifikované či ošetřeny pesticidy.

Složení:

Pouze regionální švédské suroviny.

Dehydrované hovězí a vepřové maso 19%, grahamová mouka, živočišný tuk, sušená bramborová dřeň, pivovarské kvasnice, kompletní vitamíny a minerální látky.

Procentuální zastoupení:

Bílkoviny 20%, tuk 8%, vláknina 2%, sacharidy (NFE) 54,4%, minerální látky (popel) 6,6% (z toho 1,3% vápníku a 1% fosforu), vlhkost 9%,Metabolizovatelná energie 1350 kj / 100g

Doplňkové látky:

Vitamin A 12000 IU / kg, vitamin D 1200 IU / kg, vitamin E 120 IU / kg, vitamin C 50 IU, kyselina L-askorbová, thiamin B1 8mg, riboflavin B2 10mg, kyselina pantotenová B3 20mg, niacin 50mg, pyridoxin B6 6mg, kyselina listová 1mg, biotin 0,3 mg, kobalamin B12 0,1%, cholin 1500mg, Železo FE (síran železnatý) 200mg, Měď Cu (síran měďnatý) 15mg, Mangan Mn (oxid manganu) 40mg, Zinek Zn (oxid zinečnatý), Jód I (jodičnan vápenatý) 2mg, Selen Se (seleničitan sodný) 0,2mg.

Doporučen dávkování:

Dávka krmiva je v tabulce přesně přepočítaná, aby přesně vyhovovala a regulovala příjem kalorií jak pro malá a střední plemena, tak pro velká plemena psů.

Hmotnost psa v kg

 

1 - 5 kg

5 – 10 kg

10 – 20 kg

20 – 40 kg

40 – 60 kg

60 kg a více

Dávkování 1 dl = 43 g

1 - 3 dl

3 – 5 dl

5 – 8 dl

8 – 12 dl

12 – 16 dl

16 dl

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Magnusson Original LATTA

Magnusson Original LATTA

Švédské pečené granule vhodné pro všechna plemena psů vyžadující snížený obsah tuku a pro obézní psy.